Vyhlášení přijímacího řízení

FOTO: hermiona-grangerrova.blog.czKrásný den, milý žáku, a taky maminko a tatínku a všichni, kdo teď budete nějakou dobu držet palce. Tímto oficiálně vyhlašujeme přijímací řízení a Vy se od 1. února můžete oficiálně hlásit. Chtěli bychom Vám popřát, ať to všechno dopadne tak, jak si přejete. A byť to možná bude znít divně, přejeme Vám, abyste si to užili pokud možno s radostí a ne ve stresu, i když i ten k přijímačkám patří. My slibujeme, že se budeme snažit, aby vše proběhlo hladce. Nebojte se telefonovat, psát nebo volat. Většina z Vás se přece hlásí na střední školu poprvé 🙂

Přijímačky jsou letos jednotné pro všechny a k tomu máte dva pokusy, to není špatné, ne? Pokud byste chtěli potrénovat, mrkněte na naše přípravné kurzy (přihlásit se můžete ale jen do konce ledna).

Náš zřizovatel – Krajský úřad MSK pro Vás zpracoval moc pěkný manuál, podívejte se sem.

A jak to bude vypadat, když všechno dopadne dobře? My budeme mít 60 nových žáků ve čtyřletém oboru (2 třídy) a 60 nových žáků v osmiletém oboru (30 ve třídě pro žáky, které baví přírodní vědy, a 30 pro ty, kteří třeba raději jazyky, nebo je jim to vlastně jedno). A Vy budete buď mezi nimi, nebo budete přijatí na jinou školu.

Držíme palce 🙂 Kritéria přijímacího řízení, tiskopisy přihlášek a další podrobnosti najdete ZDE.

Publikováno: 24. 1. 2017