menu

Přípravné kurzy

Podzimní přípravné kurzy pro žáky základních škol budou v probíhat v

úterky od 11. října 2022 do 6. prosince 2022 vždy od 15:15

Přihlášky přijímáme do 4. října.

Kurzy se nebudou konat v úterý 25. října před podzimními prázdninami. Počet míst je omezen. V případě zájmu převyšujícího kapacitní možnosti školy rozhoduje datum a čas podání přihlášky.

V případě nepříznivé epidemiologické situace kurzy (nebo jejich část) NEBUDOU probíhat distanční formou. Poměrná část kurzovného se vrátí.


Kurzy jsou určeny pro žáky pátých a devátých tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a jsou připraveny pro předměty:

 český jazyk (8 lekcí á 45 minut)

matematika (8 lekcí á 45 minut)

Maximální počet dětí v jedné skupině je dvacet. Kurzy se budou konat v budově Wichterlova gymnázia na ulici Čs. exilu 669 a budou je vést pouze učitelé našeho gymnázia.

Cena jednoho předmětu je 750 Kč (8 x 45 min).

Při současném objednání obou předmětů je cena 1 200 Kč.

Elektronická přihláška pro žáky 5. tříd

Elektronická přihláška pro žáky 9. tříd

 

Podmínkou účasti na kurzu je zaplacení kurzovného převodem na účet školy (Komerční banka, č. ú. 54737761/0100;) do 7. 10. 2022.

Do zprávy pro příjemce uveďte: „PK, 5. nebo 9. třída, jméno a příjmení dítěte“.

Po předchozí domluvě s ekonomkou školy je možná i platba v hotovosti. V případě zájmu převyšujícího kapacitní možnosti školy rozhoduje datum a čas podání přihlášky.


 

Připravujte se systematicky a kvalitně! Wichterlovo gymnázium dlouhodobě díky výsledkům studentů dokazuje kvalitu své výuky. Jsme nejstarší gymnázium v Porubě. Po světě chodí a studuje více než 8 700 našich absolventů. Třeba bývalý rektor VŠB-TU a současný hejtman MS kraje Ivo Vondrák, chirurg MUDr. Bohdan Pomahač, ostravský bard Jarek Nohavica nebo třeba deset našich učitelů.  😯V sobotu 28. ledna 2023 a 25. března 2023 se na Wichterlově gymnáziu uskuteční Přijímačky nanečisto SCIO.

Více informací naleznete ZDE


Na adrese balnar(at)wigym.cz se můžete informovat o možnosti zakoupení poblikací SCIO za zvýhodněnou cenu k přípravě k přijímacím zkouškám (na obrázku jsou zatím jen ilustrační testy z loňského roku).