menu

CVAPP – tvorba studentských životopisů zdarma

CVAPP – tvorba studentských životopisů zdarma

Rádi bychom vás informovali, že ve spolupráci s firmou CVAPP proběhne jedinečná akce pro studenty našeho gymnázia, v rámci které si studenti budou moct vytvořit životopisy a motivační dopisy po dobu sedmi dní zcela zdarma. Akce bude probíhat od pondělí 20.3.2023 do neděle 26.3.2023.

Jak to bude fungovat?

·       Stačí pouze kliknout na speciální odkaz zde.

·       Následně si vytvoříte na CVAPP profil a poté se vám odemkne prémiová verze nástroje, která bude po dobu pěti dní zcela zdarma. Registrace vám zabere pár sekund, je nutné vložit pouze jméno a e-mailovou adresu.
·       Během této doby můžete tvořit neomezené množství životopisů a motivačních dopisů.

Pár užitečných tipů od CVAPP:

·       Doporučujeme vytvořit si hned několik verzí životopisu. Všechny si je můžete uložit ve formátu doc., který pak můžete kdykoliv libovolně upravovat a aktualizovat v MS Word (bez nutnosti náš nástroj v budoucnu kupovat). Návod naleznete na webových stránkách www.cvapp.cz
·       V případě, že si tvoříte váš první životopis, určitě doporučujeme si projít náš článek na toto téma a případně další blogové příspěvky.
·       Při tvorbě životopisů můžete také využít našich předpřipravených vzorů (životopis studenta, životopis na stáž, …). Tyto vzory by měly sloužit pouze jako inspirace, je tedy nutné do nich doplnit své údaje.