menu

Poznávací zájezd do Španělska – Kouzelná Andalusie, září 2017

Poznávací zájezd do Španělska – Kouzelná Andalusie, září 2017

Vážení studenti,

předmětová komise cizích jazyků, španělština, vám chce nabídnout možnost zúčastnit se v září 2017 zájezdu do Španělska, jako doplnění akce kterou pořádá Jazykové gymnázium Pavla Tigrida společně s cestovní kanceláří Delfín travel.

Akce se bude konat v termínu 29. 9. – 8. 10. 2017, cena 13.290 Kč, splatnost do 23. 6. 2017.

Cena zahrnuje ubytování a polopenzi, ale nezahrnuje vstupy do vybraných památek.

Místo můžeme nabídnout 15 – 20 studentům, přednostně španělštinářům. Zájezd se uskuteční pouze tehdy, pokud se z obou gymnázií přihlásí nejméně 40 lidí. V případě, že by se z Wichterlova gymnázia přihlásilo méně než 10 lidí, zájezd by se z naší strany zrušil. Případní zájemcům musí být v době konání zájezdu 15 let a více. V případě velkého zájmu rozhoduje o zařazení žáka do zájezdu organizátor (Gymnázium Pavla Tigrida) ve spolupráci s Mgr. Sucháncovou.

Účast na zájezdu do Španělska není důvodem pro stornování zálohy na zájezd do Anglie. Prosíme žáky, kteří se přihlásili na zájezd do Anglie, aby svou přihlášku dodrželi a neohrozili tak jeho organizaci. Případný zájem o změnu prosím řešte jednotlivě s Mgr. Zezulkovou a Mgr. Sucháncovou.

V případě zájmu se můžete na zájezd přihlásit v kabinetě ŠJ u Mgr. Lucie Sucháncové nebo Mgr. Aleny Hapalové od pondělí 29. 5. 7:30 do středy 31. 5. 14:00.

Přihlášku najdete pod tímto odkazem

Podmínky a návrh smlouvy budou od pondělí k dispozici z Mgr. Sucháncové