menu

Prezentiáda – postupujeme do Grandfinále!

Prezentiáda – postupujeme do Grandfinále!

22. března proběhlo na Gymnáziu Hello v Ostravě-Porubě krajské kolo soutěže Prezentiáda, kam postoupily i 4 týmy z  naší školy. Z krajského kola postupuje vždy jeden tým do Grandfinále, které se koná koncem dubna v Praze. No a letos (podobně jako i v letech minulých) si cestu do Prahy vybojoval náš tým. Jeho název je Dvě krysy a Eda, členy týmu jsou Lucie Kulhánková, Tereza Šišková a Matěj Dvořák ze 4.A a předvedli svou prezentaci s názvem Byla nebyla Atlantida.

Aby toho nebylo málo, druhé místo obsadil tým Duch Kyjeva ve složení Matyáš Zápařka a James Warren Honců (oba ze 3.A), třetí místo s krásnou prací o Pompejích vybojoval tým Pasado, který tvoří Izabela Šeděnková a Magdalena Novotná z 3.B. Ani další tým nazvaný Nesnáším kroužkovce (Anežka Májková a Mariana Hořínková z 2.A) se nenechal zahanbit a zabral si pro sebe 4. místo za prezentaci o homosexuálních párech.

Všem týmům gratulujeme a postupujícímu týmu držíme palce ve velkém finále!

Bližší informace o dnešním turnaji najdete na oficiálních stránkách.