menu

Školní a maturitní ples Wichterlova gymnázia

Školní a maturitní ples Wichterlova gymnázia

Ples Wigymu - plakát

Po dvouleté pauze je to opět tady. Okna – spolek při Wichterlově gymnáziu pro Vás připravuje ples, na kterém se můžete potkat se svými učiteli, spolužáky i absolventy naší školy a užít si zábavu při tanci, tombole i samotném setkání naživo s ostatními. Letošní novinkou je spojení tradičního plesu s maturitním, také termín 11. 6. 2022 není právě obvyklou dobou takovéto události. Věříme však, že se po pandemii u Vás projevily abstinenční příznaky a cestu do Akordu, kde bude ples zahájen s úderem půl osmé hodiny večerní, si najde co nejvíce lidí. Fanoušci skupiny FiHa se mohou těšit na jejího frontmana Filipa Rácze.

Malá rekapitulace nejdůležitějších informací na jednom místě:

Kdy se ples koná?
V sobotu 11. června, v 19:30 začátek školního plesu, ve 20:00 oficiální zahájení, v 18:00 setkání letošních maturantů s učiteli.

Kde se sejdeme?
Dějiště zůstane tradiční, DK Akord, jehož polohu si zobrazíte kliknutím na odkaz, ale pravděpodobně ji znáte.

Na kolik Vás to přijde?
Cena vstupenky činí 300 Kč.

Jak koupit vstupenky?
Prodej vstupenek bude zahájen v pátek 13. 5. 2022 v 9:30. Základní možností je přijít do školy během velké přestávky (pro ty, co si už nepamatují, kdy to bylo – v rozmezí 9:30–9:50) a zakoupit požadované množství vstupenek. Alternativně se nabízí možnost domluvit si rezervaci a koupi prostřednictvím mailu na grogerova@wigym.cz.