Archiv příspěvků 2011 – 2022

Festival Youth4You(th)

V sobotu 8. 10. 2011 se v areálu klubu Marley a Cooltour uskutečnil již čtvrtý nezapomenutelný ročník festivalu mladých pro mladé Youth4Youth. Multižánrový festival se nebál umění a proto tři stage hostily od 14 hodin umělce, kteří se odhodlali vyrazit ukázat svá díla, um či předvést muziku osmi stovkám návtštěvníků z Ostravska. Akci pořádala YMCA Ostrava Poruba.

Jako upomínkový předmět jste si mohli na místě zakoupit originální placku s logem Y4Y. Jelikož se jednalo o zdařilý kousek, museli jste být rychlí, ne na všechny se dostalo.

Zaváhali jste a na letošní ročník jste nedorazili? Chyba. Alespoň se tedy podívejte na malý průřez festivalem.

I z našeho gymnázia se tohoto festivalu – určeného umělcům do 23 let – zúčastnilo pár studentů. Hrdý Budžes v podání Terezy Agelové dopadl skvěle.

Také kapela Homonculus předvedla ohromující výkon.

Příjemně vystrašená jsem byla při sledování outdoorové stage. BMX špička zde předváděla vskutku dechberoucí akrobatické kousky. Jen při představě skoků a dalších mnoha triků v mém podání  se mi dělalo nepatrně špatně. Ano, bikery skutečně obdivuji a slibuji, že se nebudu nikdy pokoušet o to, co se jim povedlo.

Máte rádi módu? Co takhle módní přehlídka?

Housle hudbě dodají jedinečnou atmosféru.

A jak napovídají ohlasy z řad návštěvníků, tato akce stála opravdu za to. Proto neváhejte a příští rok navštivte již 5. ročník jednodenního festivalu Youth4Youth!

 

Přidejte svůj komentář

Please note: comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.