Archiv příspěvků 2011 – 2022

Pojďte se na Moment proběhnout! a pomozte potřebným

Plakát Pojďte se na Moment proběhnout!Přesně za měsíc se v ostravském Bělském lese běží charitativní běžecký závod Pojďte se na Moment proběhnout! Jeho cílem je podpora neziskové organizace Moment, která svou činností podporuje dalších pět neziskových organizací. Připraveno bude občerstvení, bohatý doprovodný program i věcné ceny pro nejlepší závodníky.

Závod Pojďte se na Moment proběhnout! celým finančním výtěžkem ze startovného podporuje rozvoj neziskové organizace Moment. Ta v České republice spravuje síť dobročinným second handů. Zisky z prodeje v těchto charitativních obchůdcích putují na činnost dalších pěti neziskových organizací.

Na závod je možné se registrovat na webových stránkách www.behnamoment.cz. V ceně startovného je oficiální tričko závodu, občerstvení a především možnost zaběhnout si tento jedinečný závod. K realizaci závodu napomohla svou finanční podporou Nadace O2 v rámci programu SmartUp.

Zájemci také mají šanci připojit se k týmu organizátorů a společně se podílet na pořádání bežeckého závodu. Pro dobrovolníky je to ideální příležitost, jak nasbírat zkušenosti do svého životopisu nebo dostat oficiální tričko závodu. Přihlašovací formuláře jsou rovněž na webových stránkách závodu.

 

Tagged as: , , ,

Přidejte svůj komentář

Please note: comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.