Časopis studentů Wichterlova gymnázia

Nové Star Wars: Završení ságy, nebo její zničení?

SW

SW /Zdroj: moviezone.cz/

Vánoce se blíží a s nimi i premiéra dlouho očekávaného dílu legendární ságy Star Wars s podtitulem Vzestup Skywalkera.  Tento devátý díl SW by měl být zakončením celé filmové série stejně jako završením příběhu rodu Skywalkerů, který se vine celou sérií SW.

S blížící se premiérou se však v komunitě fanoušků polarizují spory.  Nemalá část skalních příznivců nad SW zlomila hůl poté, co zhlédla osmou epizodu s názvem Poslední z Jediů.  Rian Johnson v tomto snímku poněkud povolil uzdu své fantazii, přidal do něj spoustu nápadů a změn, což fanoušci  režisérovi neakceptovali.

SW 2

Zdroj: CSFD

Část fanoušků se problematickým Posledním z Jediů nedala odradit a na premiéru filmu se těší. Jsou mezi nimi ti, kterým se „osmička“ zalíbila, ale i ti, kteří z ní nadšení nebyli.  Tato skupina pozitivně uvítala skutečnost, že se do režisérského křesla znovu usadil osvědčený J. J. Abrams, jenž stál u zrodu sedmého dílu.

S očekávanou premiérou filmu se množí spekulace týkající se dalších osudů filmových postav, stejně jako zakončení celé série.

Obě skupiny fanoušků však mají něco společného. Obě doufají, že půjde o důstojné a kvalitní zakončení celé ságy. Vždyť legendární Star Wars si to určitě zaslouží!

Přidejte svůj komentář

Please note: comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.