Archiv příspěvků 2011 – 2022

Podrobný návod na ženy, značka: Made in Wigym

Prožíváte pocity osamění? Chybí vám v životě někdo důležitý? Toužíte po tom, mít někoho po svém boku? Někoho vám blízkého? Nebojte, těmto dnům právě nastal konec, neb se s vámi podělím o tříkrokový návod jak na ženy. Dva ze tří kroků byly zmíněny paní profesorkou Hradeckou, ten třetí doplnil pan profesor Jandačka. Úspěch zaručen.

Srdce, Archiv T. Hojgra

1. Pomiluj ny

K okouzlení své milé je nutné jí ukázat své recitační znalosti. Ty zkombinujeme s milostným podtextem nejstarší české hudební památky, tedy Hospodine, pomiluj ny. Jestliže chcete okouzlit sličnou dívku ještě více, upusťte od smyčcových kvartetů a upřednostněte elegantní chorál.

2. A je to gól!

Dívku jste okouzlil svým Hospodinem, teď přichází na řadu ji zaujmout svými motorickými schopnostmi. Sežeňte si fotbalový míč a kopejte. Jestliže se trefíte do brány a úspěšně skórujete, není možné, abyste neskóroval i se svou vyvolenou.

3. Čáry máry a čárky

Přicházíme do třetího a zároveň posledního bodu vašeho snažení. Nyní se bohužel na scéně objevuje největší strašák – interpunkce! Kdo neporozumí čárkám v souvětích, nikdy nemůže porozumět žádné ženě. Zde ukazujete svou bystrost zasvěcenost do ženských tajů. Jste skutečně ochoten (a schopen) se naučit všemožným pravidlům?

Pokud zvládnete úspěšně splnit všechny tři kroky, získáte svou vyvolenou. Na pořadí zas tak příliš nezáleží. Je však nutné nevynechat ani jeden z výše zmíněných bodů. Ovšem, co byste neudělali pro svou milou, že? Tímto vyzývám všechny účastníky, aby mi poslali výsledky svých experimentálních měření. Zároveň bych ocenil, kdybych si mohl přečíst pokračování, které by se tentokráte zaměřovalo na muže.

Tagged as: , , ,

Komentáře nejsou povoleny.