Archiv příspěvků 2011 – 2022

Nejlepší záložka do okna

Ukázka naší velemoderní záložky do okna, Archiv Š. Černého

V naší dějepisné učebně máme jistý problém. Naše okna se nekontrolovatelně zavírají. A viník? Vítr. Když teď nad tím ovšem přemýšlím, mystifikoval jsem vás. Onen problém jsme inženýrsky vyřešili. Jak? Jednoduše.

V některých třídách, co jsem měl možnost vidět, vzdorovali větru za pomoci hadru. Barbarsky jej zmuchlali a nacpali do okenního rámu. Takové řešení ovšem není moc funkční – hadr je měkký a povětšinou z okna po krátké chvíli vypadne. Je tedy jasné, že naše řešení je tvrdší než hadr a zároveň perfektně pasuje do okenního rámu.

Jednoho krásného dne naše třídní inženýry osvítilo, osvítilo je rudé světlo. Ještě té přestávky nám představili svůj technologický majstrštyk – komunistickou záložku do okna! Namísto nevzhledného hadru použili ladných křivek Dějin KSČ. Marxovi musela ukápnout slza.

V případě zájmu o takovou záložku kontaktuje hlavního inženýra Š. Černého, stanoví vám cenu přiměřenou hodnotě takto posvátné 2v1 knihy. Odvážnější mohou zkusit své štěstí a vydat se jako Husité na lup. Ovšem pokud máte zájem se pouze historicky a kulturně vzdělat čtením vyšší literatury, jste srdečně vítáni.

Ukázka volných záložek KSČ pro loupeživé odvážlivce, Archiv Š. Černého

Tagged as: ,

Komentáře nejsou povoleny.