Archiv příspěvků 2011 – 2022

Potřeby pro Gaučing

“G” JAKO GAUČING

Gaučing vyžaduje promyšlenou a pečlivou přípravu. Nejedná se o nikterak náročnou aktivitu, avšak stále potřebuje určité vybavení. Tyto předměty můžeme rozdělit do dvou kategorií: esenciální a příhodné.

Esenciální předměty

Každý správný gaučingový atlet potřebuje gauč. Je přitom zcela jedno, zda-li byl onen gauč prodán jako „pohovka“ či „sofa“ – podstatná je esence gauče, a tu mají všechny zmíněné.

Ukázka vhodného gauče, Zdroj

Ukázka vhodné televize, Zdroj

Dále je nutný jistý druh zábavy. Může se jednat o televizi, rádio, knihu, magazín… Možnosti jsou neomezené. Říká se, že pradávní mistři Gaučingu se byli schopni zabavit pouze vlastními myšlenkami (není ovšem nutno se přetahovat – Gaučing chce čas). Gaučing se dá provozovat i v polospánku, nejedná se ovšem doporučenou techniku.

 

 

Příhodné předměty

Ukázka příhodného piva, Zdroj

Jakožto lidské bytosti musíme jíst a pít. Doporučuje se proto připravit si tyto poživatiny předem. Nejlépe něco, co chutná a zároveň člověka příliš nezatíží. Starší ročníky holdují pivu, mladší zase bublinkovým nápojům. Co se jídel týče, velmi oblíbené jsou bonbony, tyčinky a oplatky. Pochutiny nejsou nutností, ale rozhodně jsou příjemností.

Zastáncům mýtického stvoření Gaučingu se doporučuje i spirituální příprava. Přítomnost duchovních předmětů, které odkazují k bájnému vzniku Gaučingu, by měla být samozřejmostí. Dále může přijít vhod i krátké (či dlouhé) pomodlení.

 

Ukázka příhodného modlení, Zdroj

Tagged as: , , ,

Komentáře nejsou povoleny.