Archiv příspěvků 2011 – 2022

Kandidáti do parlamentu se hlásí o slovo

Na naší škole opět povstává spolek, jenž si dává za cíl nabídnout “most”, či jak já tomu s oblibou říkám, přímou linku lavice-ředitelna mezi studentstvem a vedením naší školy. Je tedy naší občansko-studentskou povinností si vybrat schopné a aktivní jedince, kteří se budou prát za naše lepší zítřky. Kandidátů se našlo vcelku hodně, podle informací, které Glossarium obdrželo od výboru parlamentu Wichterlova gymnázia, celkem 25 jedinců (za opravu děkujeme jmenovitě Samuelu Nedělovi a Evě Žurkové). To už je z čeho vybírat.

Nepřehlédnutelní

Jména mnohých z nich určitě znáte. A pokud ne jména, tak určitě jejich obličeje – jejich plakáty totiž zaplavily celou školu. Některé tváře nás již téměř dva týdny “terorizují” z kdejaké nástěnky. V případě guerillového marketingu Vojtěcha Audy pak můžeme nalézt jeho podobiznu i na záchodcích.

Propagandistický plakát Filipa Macka, Autor: Filip Macek

Volby

Volit může každý Wigymák. V každém “volebním bloku” může (ale nemusí) zaškrtnout jednoho kandidáta. Volit sama sebe je povoleno.

Volby probíhají od velké přestávky 8. 11. až do 10. 11., kdy budou všechny odevzdané (a platné) lístky sečteny. Dozvíme se tedy novou podobu Studentského parlamentu Wichterlova gymnázia.

Agitační plakát Vojtěcha Audy, Autor: Vojtěch Auda

Tagged as: , , , , , , ,

Komentáře nejsou povoleny.