Archiv příspěvků 2011 – 2022

Utrpení mladého gymplu

/tvojetricko.t-shock.eu/

Nedávno jsem si procházela autorskou krizí a nebudu lhát, nápady na to, co psát, se úplně nehrnuly. Potom jsem si ale v jedné konverzaci s kamarády uvědomila, že jsme mluvili asi o třech různých lidech, kdy se nám povedlo ani jednou nepoužít jejich reálné jméno, ale pouze přezdívky, které jsme jim vymysleli už v primě. Docela mě pobavilo, že ačkoli teď už jména dotyčných známe a dokonce někteří z nich patří mezi naše kamarády, stále o nich mluvíme jako o Femboyovi, Košilovém Stvoření, Justinovi Bieberovi atd… (další nemůžu zveřejnit) Napadlo mě proto se optat nižšího gymplu, jak jsou na tom oni s vymýšlením přezdívek, mladými láskami, bufetem nebo se vztahem k vyššímu gymplu. Některé odpovědi podle mě stály za to, takže bych se o ně s vámi ráda podělila.

Kdyby vás někoho zajímalo, jak je na tom nižší gympl s chozením do bufetu, tak máte smůlu, protože to nemohu zveřejnit. Můžu vám ale povědět, že pokud nižší gympl něco opravdu (jakože fakt hodně) nemá rád, tak jsou to záchody u tělocvičen, nebo to, že máme – a teď budu citovat – TITĚRNOU jídelnu. Naopak mezi oblíbená místa patří Slovensko (SK – studentský klub) na domečku, nebo skříňky, protože i když se tam někdo poměrně často potýká s problémy s inkontinencí a je vzadu doslova potopa, tak je tam i tak docela soukromí a prostor k trávení volných hodin.

Nevím jak vy, ale já jsem byla docela zvědavá na ty přezdívky. Doufala jsem totiž, že z nich někoho poznám, ale bohužel. Pár tipů sice mám, ale nechci je prozrazovat. Pokud se do této detektivní práce chce ale ponořit někdo z vás, tak prosím, o pár z nich se s vámi podělím: Mamma mia, Rosnička, BBečka (nápověda – jsou dva ;)), Blonďatý typek (tohle je obvzlášť oříšek)…

/tvojetricko.t-shock.eu/

Kdyby by vás ale zajímalo, kdo jsou lamači srdcí nižšího gymplu (což mě teda zajímalo dost), dozvíte se opět a zase nic moc (zklamání). Pár lidem se nechtěla asi ani vymýšlet přezdívka (za což odečítám body za kreativitu) a napsali rovnou jméno a dokonce i třídu. Nebudu člověka ale zmiňovat, protože se jedná o mého spolužáka a poslední, co mám v plánu, je mu zvyšovat ego. Promiň Kubo. Teda – co 😉 Mezi lamače s přezdívkou se ale řadí např. Červená myš, Máslo (???), Ksezňoušek, Michálek, TEN kluk atd… Jestli jste se v některé z přezdívek poznali, tak gratuluji. Nebo možná spíš ne.

Myslím, že bychom se měli ale podívat i na věci, které děláme my, jakožto studenti vyššího gymplu, které nižšímu vadí. Takže – předbíhání na obědě. Nejsem si tohoto vědoma, podle mě je to výmysl, tento problém není reálný a to, že se to objevilo vícekrát svědčí pouze o smluvené lži a měli byste se nad sebou zamyslet, protože kdo lže, ten krade (naštěstí ne v bufetu, PROTOŽE TAM NECHODÍTE). Taky bychom si prý měli uvědomit, že nám škola nepatří a začít se podle toho chovat. Ovšem pokud nám nižší gympl něco závidí, tak je to opravdu hodněkrát zmíněný kolektiv, který prý máme o dost lepší a přátelštější. Pokud tohle čte někdo z nižšího gymplu tak bych vám jen chtěla říct, ať nezoufáte, to přijde časem.

V otázce zda kdyby se mohli vrátit v čase a nástup na Wigym si rozmyslet, zda by tak učinili, nikdo neodpověděl ano. Takže i přes vymyšlené předbíhání v jídelně hádám, že jsou docela (v rámci možností) spokojení. A to je hlavní.

A co vy a přezdívky? (zdravím npc, jonggle ceo a pedofila)

 

Tagged as: , , , , , ,

Komentáře nejsou povoleny.