Máme potvrzen termín oslav! 18.9.2026 zahájíme oslavy na Hlavní třídě, popřejeme Wigymu, zahájíme vernisáž Rok na Wigymu a projdeme se po ochozu a následně zamíříme průvodem do školy, kde nás čeká VELMI interaktivní den otevřených dveří včetně komentovaných prohlídek nebo sezení na maturitním potítku. A hlavně! #japrijdu, protože současní i bývalí kolegové se na vás těší!
Přihlaste se k odběru a mějte aktuální informace ze
života školy vždy po ruce.