menu

INSPIRO 2023

INSPIRO 2023

Představujeme vám program studentské konference INSPIRO 2023, který bude v tomto školním roce obzvláště pestrý. Na všechny se těšíme už ve středu 29. listopadu 2023.

zelené skupině se prezentují přírodní vědy a politologie. Na své si přijdou zájemci o: studium v zahraničí, programování, robotiku, stáže, vědecký výzkum, o Středoškolskou odbornou činnost v oblasti nejen fyziky a biologie, matematické a fyzikální soutěže, práci s time managementem, o Otevřenou vědu a dění ve světě včetně bezpečnostní politiky. Vystupující vás čekají v jídelně školy v čase od 7:50 až 10:35 se svými prezentacemi, zkušenostmi a zážitky a jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy.

Oranžová skupina vás přivítá ve stejném čase v učebně chemie č. 94. Osloví vás příspěvky z oblasti cizích jazyků, soutěž Cena vévody z Edinburghu včetně „buddy“ programu Stand by me. Letos v mnohých příspěvcích představíme dobrovolnictví na sto způsobů, zavítáme do africké exotiky, dále navštívíme Colours of Ostrava a jiné pěvecké festivaly. Přiučíme se prezentačním dovednostem a odvaze nebát se promluvit a vystoupit před publikem.

Letos pro vás chystáme malé překvapení. Možná přijde i…??? Máme zatím v jednání.

HARMONOGRAM včetně jmen vystupujících a anotací jejich příspěvku. Dále je zveřejněn ve všech prostorách gymnázia.

Hlaste se prostřednictvím formuláře ve svých e-mailech nebo přímo na adresách: stepanova@wigym.cz kaniova@wigym.cz

Přijďte mezi nás a podpořte tak své spolužáky, kteří vám mají rozhodně co říct a předat. 

#INSPIRO2023

Mgr. Martina Štěpánová; Mgr. Martina Kaniová

Plakát INSPIRO 2023

Plakát INSPIRO 2023