menu

INSPIRO 2022 JE TADY!

INSPIRO 2022 JE TADY!

Představujeme vám program studentské konference INSPIRO 2022, který bude v tomto školním roce obzvláště pestrý. Na všechny se těšíme už v pondělí 28. listopadu.

V zelené skupině reprezentující přírodní vědy a ekonomii spolu s právem si přijdou na své zájemci o: studium v zahraničí, o Středoškolskou odbornou činnost v oblasti fyziku a biologie, matematické a fyzikální soutěže, finanční gramotnost a ekonomické vědy a právo. Vystupující vás čekají v jídelně školy v čase od 7:50 až 10:35 se svými prezentaci, zkušenostmi a zážitky a jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy.

Oranžová skupina vás přivítá ve stejném čase v učebně chemie č. 94. Osloví vás příspěvky z oblasti cizích jazyků včetně Ceny vévody z Edinburghu včetně překladatelského semináře a AP Exams v režii Centra pro talentovanou mládež. Pohotoví diskutéři z Debatního klubu představí filozofii správné diskuze. Zavítáme do oblasti dobrovolnictví, představíme Nadační fond Jirky Močkoře, navštívíme Dubaj prostřednictvím příspěvku o pěveckých festivalech. A pozveme vás na zasedání Pražského studentského summitu a na soutěž Prezentiáda.

Níže vám představujeme konkrétní harmonogram včetně jmen vystupujících a anotací jejich příspěvku. Dále je zveřejněn ve všech prostorách gymnázia a velkoplošné obrazovce.

Hlaste se prostřednictvím formuláře ve svých e-mailech nebo přímo na adrese stepanova@wigym.cz

Přijď mezi nás a podpořte tak své spolužáky, kteří vám mají rozhodně co říct a předat. 

#INSPIRO2022

Mgr. Martina Štěpánová