menu

Lyžařský kurz sekund v Jeseníkách

Lyžařský kurz sekund v Jeseníkách

Na lyžařském kurzu v  malebných Jeseníkách to letos bylo trochu na vodě – a to doslova. Déšť střídal mrholení, nicméně sníh naštěstí držel překvapivě výborně. Ačkoli počasí na naší straně tentokrát nebylo, sněhu bylo přesto dost na to, abychom si ten týden užili naplno.

Lyžák je ovšem nejen o vykrajování oblouků, ale taky o spoustě aktivit mimo sjezdovky. Večery jsme trávili společně, hráli hry, měli přednášku první pomoci s naším zdravotníkem nebo taky vědecký příspěvek – díky Hynku :). V neposlední řadě také kvízy, šachy nebo třeba film.

A i když nám počasí trochu zamotalo plány, vůbec to nevadilo. Všichni jsme to brali s humorem a užívali si každou chvíli. Spojení lyžování, her a večerních akcí nám všem ukázalo, že i když něco nejde úplně podle plánu, dá se to vždycky brát z té světlé stránky a obrátit ve výhodu.

Nakonec jsou toto zážitky, které spojí možná víc, než kdyby bylo vše jak z reklamní brožury. 😀

Lyžák v Karlově pod Pradědem je prostě klasika a tradice – každý rok se na něj těšíme a i přes všechny nepředvídané peripetie to vždycky stojí za to. Ať už prší, nebo sněží, my si to tam vždycky užijeme na maximum.